Price: HK$669.00
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | UK Plug(220-240V) |
| Charger Certification | CE |
| Power Supply | Wall Plug |
| Voltage | 200V-240V |
| Features | Drying |
| Screen Type | LED |
| Line Type | Wireless |
| Cord Length | 3(inclusive)-5m |
| Included Components | Power Cords |
| Base Material | Polymer Clay |
| SKU | sv251112990688450919 |
Brand Name: SUPERLEX
Quality: 3447546 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.